Sign In

Welkom bij B&B Villa Verde!

Villa Verde combineert elegante kamers in een modern gebouw met gemeenschappelijke faciliteiten, waaronder een ruim tuinterras. Het zandstrand aan de Noordzee ligt op 10 minuten loopafstand.

De halte voor de kusttram vindt u op slechts 250 meter afstand. Vanaf deze halte kunt u per tram rechtstreeks naar tal van steden en attracties langs de Belgische kust reizen. Villa Verde B&B ligt op 5 minuten rijden van de koninklijke golfclub van Oostende. Met de auto is het 20 minuten rijden naar het historische centrum van Brugge. Bij de accommodatie is fietsverhuur beschikbaar.

De kamers beschikken over een flatscreen-tv met internationale zenders, een zithoek, een bureau, een minibar en houten vloeren. Alle kamers bieden gratis WiFi en een eigen badkamer met een een douche en een haardroger.

Bekijk prijs en beschikbaarheid

Locatie

Google Reviews

4,7
129 reviews
  • Wendy Peeters
    Wendy Peeters
    7 maanden geleden

    Mooie kamer en verzorgd. Minpunt is dat het ontbijt niet te plaatse is maar enkele minuten wandelen.

  • Yvan
    Yvan
    11 maanden geleden

    Alles was tip top in orde en zeer proper onderhouden. wat wij ook zalig vonden was dat wij mochten gebruik maken van hun zwembad in hotel rubbens, zelfde eigenaar als b&b villa verde. daar mochten wij ook gaan genieten van een heerlijk ontbijt dat ook zeer verzorgd was.wat ons betreft zeker voor harhaling vatbaar.

  • Joke De Roo
    Joke De Roo
    een jaar geleden

    Nette kamer en badkamer, zeer comfortabel bed. De kamer is rustig gelegen. De sleutel moet worden afgehaald in hotel Rubens 150m verderop. De uitbater is super vriendelijk en geeft voldoende uitleg en tips om De Haan te ontdekken. Het ontbijt (ook in hotel Rubens) is zeer uitgebreid en verzorgd. Hier krijg je waar voor uw geld!

  • Diane Bormans
    Diane Bormans
    een jaar geleden

    Zeer fijne b&b Super vriendelijke uitbaters en hun personeel. Lekker ontbijt en vooral hondvriendelijk.Onze Kamiel had de tijd van z´n leven hier.Verliefd op De Haan.Mooiste plaats aan de Belgische kust.We komen hier zeker terug 🥰

  • sylvano moens
    sylvano moens
    een jaar geleden

    Deze plaats is uitstekend voor enkele dagen te vertoeven in De Haan. Zeer vriendelijke uitbaters en alles is perfect geregeld enz. Hier komen wij zeker terug.

Bekijk prijs en beschikbaarheid