Dit hostel ligt in het centrum van Brugge. St Christopher’s Inn biedt gratis wandeltochten en een 24-uursreceptie. De Markt met het belfort van Brugge bereik je te voet in slechts 13 minuten.
Alle eenvoudig ingerichte kamers zijn voorzien van stapelbedden. Ze hebben een gedeelde badkamer met een douche.
Je kunt genieten van een grote verscheidenheid aan ambachtelijke bieren in de Bauhaus-bar, waar ook pizza’s worden aangeboden.
Deze accommodatie verstrekt gratis stadsplattegronden. De accommodatie biedt ook fietsverhuur en andere activiteiten, zoals bierproeverijen.
De winkelstraat Steenstraat en het Groeningemuseum liggen op 1,1 km van St Christopher’s Inn. De windmolens zijn te voet in 5 minuten te bereiken. Het centraal station van Brugge ligt op 12 minuten rijden met de bus.
Zitoune HAfid
2 maanden geledenSt Christopher's Inn – The Bauhaus Herberg is een moderne en levendige herberg waar je meteen de bruisende sfeer van Brugge voelt. Het interieur is strak en stijlvol, met gedeelde en privéruimtes die comfortabel en uitnodigend zijn voor zowel korte als langere verblijven. Het personeel is vriendelijk en behulpzaam, en zorgt ervoor dat je je vanaf aankomst welkom voelt en snel je plek vindt. De kwaliteit van het verblijf is goed, met nette slaapzalen, schone voorzieningen en praktische faciliteiten die een comfortabel verblijf ondersteunen. De herberg is uitstekend gelegen, op loopafstand van het historische centrum, restaurants en populaire bezienswaardigheden. Rondom vind je pittoreske straatjes, gezellige cafés en bruisende pleinen, waardoor een verblijf hier perfect gecombineerd kan worden met sightseeing en stadsverkenning. Het geheel voelt informeel en gastvrij aan, waardoor je hier graag tijd doorbrengt om andere reizigers te ontmoeten en te genieten van de stad. Een verblijf in St Christopher's Inn – The Bauhaus Herberg is daardoor een plezierige ervaring voor iedereen die een centraal gelegen, levendige en toegankelijke accommodatie in Brugge zoekt.
caroline vermeulen
11 maanden geledenIk had hier een erg aangenaam kort verblijf. Het ontbijt was goed in orde en gevarieerd. De kamer en badkamer waren proper. Ik was bang dat er veel geluid van het café ging zijn maar dat was helemaal niet zo. Het hostel ligt in een rustige omgeving, zeker de moeite!
Sjoerd Kapteyn
10 maanden geledenMedio juli hier voor een weekend verbleven. Het zijn 2 monumentale panden (deel van de kamers bevind zich aan de andere zijde van de steeg) heeft karakter. Vond wel dat het aardig warm kan zijn binnen, vooral het zitgedeelte. Kan wellicht zijn doordat het een oud pand is en zomer. Bed was comfortabel, gratis welkomstdrankje. Het aangeboden ontbijt is z'n prijs waard. Vind maar iets in dezelfde prijsklasse ergens anders in Brugge. Bij het inchecken krijg je een stempelkaartje voor het ontbijt. Hier kreeg ik helaas geen uitleg over. Wat meer duidelijkheid hierover zou goed zijn :). Locatie is top, binnen 10 a 15 minuten sta je in het centrum. De selectie aan bieren op tap als zowel fles is uitstekend, helaas niet de 'eigen' Bauhaus IPA kunnen proberen. Betere prijzen voor je drankjes dan hier ben ik in Brugge ook niet tegengekomen. Wat betreft eten of een hapje is de keuze minimaal, maar dat is ook niet de hoofdzaak als je een bar bent. Al met al bijzonder vriendelijk personeel. De bruikbare tips over Brugge van Valentina, James waar je goed mee kan lachen en de hartelijke Lianne en Nicole. Ze dragen allenn bij aan een leuk verblijf
Paul Aarts
7 maanden geledenLeuk hostel met gezellige bar. Ruime kamers en lekkere bedden. Heel vriendelijk personeel. Goed ontbijt.
margreet botter
een jaar geledenWat een ongelofelijk leuke plek om vanuit Brugge te verkennen! De bar en het zitgedeelte (mét stopcontacten) zijn zo comfortabel en gezellig dat je bijna zou vergeten de stad in te gaan. Ook de slaapruimte met stapelbedden is helemaal oké met onder de bedden een lade die je met een (eigen) slotje kunt afsluiten en waarin een koffer/backpack past. Het sanitair is schoon en ruim. En dan de omgeving: dit is z’n buurtje nét buiten de gebaande paden waar nog een authentieke sfeer hangt met locals in de barretjes, kleine juweeltjes van winkeltjes en weinig toeristen. Toch op heel korte loopafstand van het ‘toeristengeweld’. Zo’n plek waarvan je hoopt dat het nog heel lang deze sfeer behoudt!