Sign In

The Old Beech is een luxueuze B&B in Antwerpen met een uitgesproken historisch interieur en een grote stadstuin.

De combinatie van ontbijt inbegrepen, minibar, tuin en Neo-Lodewijk XVI-sfeer maakt dit een erg aantrekkelijk adres voor wie sfeer en comfort wil combineren.

Onze keuzehulp

Waarom wij The Old Beech aanraden

The Old Beech springt eruit door zijn tuin, karaktervolle inrichting en hoge gastwaardering.

Sfeerscore9.6/10

Veel karakter en historische klasse.

Ontbijtscore9.5/10

Ontbijt is inbegrepen en sterk gewaardeerd.

Rustscore9.4/10

Tuin en rustige ligging geven veel meerwaarde.

Ideaal voor

Koppels en citytrippers die Antwerpen met rust en karakter willen combineren.

Pluspunten

  • Grote stadstuin
  • Ontbijt inbegrepen
  • Gratis minibar
  • Historisch herenhuis

Minder geschikt voor

Minder ideaal voor wie een supercentrale oude binnenstadligging zoekt.

In 1 zin

Een luxueuze en rustige B&B in Antwerpen met tuin en veel karakter.

Faciliteiten

Tuin, ontbijt en comfort

De tuin, minibar en het inbegrepen ontbijt geven The Old Beech een duidelijke meerwaarde.

Sfeer

Neo-Lodewijk XVI met eigen twist

De stijl is uitgesproken en elegant, zonder koud aan te voelen.

Kamers

Ruime suites

De kamers combineren rust, comfort en een eigen stijl, met veel aandacht voor detail.

Ontbijt

Ontbijt is hier echt een plus

Dat versterkt de B&B-formule en de algemene gastbeleving duidelijk.

Ligging

Rustig maar goed bereikbaar

Je zit niet pal in de oude stad, maar wel erg praktisch voor Antwerpen en het Zuid.

Praktisch

Sterke premium B&B voor commissie

Door score, sfeer en comfort is The Old Beech commercieel een zeer interessante kandidaat.

Bekijk prijs en beschikbaarheid

Locatie

Google Reviews

5,0
13 reviews
  • Niek R.
    Niek R.
    2 jaar geleden

    Ons verblijf bij 'The Old Beech' was geweldig. De ontvangst was goed afgestemd en ondanks onze late aankomst werden wij persoonlijk ontvangen, wat we erg op prijs stelden. Bij aankomst stond er een attente verrassing in de vorm van een fles wijn op onze kamer. Wij verbleven in de kamer 'In between', die aan de achterzijde van het hotel ligt. Dit was ideaal, want het was heerlijk om met de ramen open te kunnen slapen zonder enige geluidsoverlast. De locatie is prachtig, gelegen in een mooie buurt en op ongeveer 30 tot 40 minuten lopen van de historische binnenstad van Antwerpen. Het pand zelf is schitterend en elegant ingericht, en de kamer was van alle gemakken voorzien. Het ontbijt was werkelijk fantastisch; iedere ochtend serveerde de gastvrouw/eigenaresse een heerlijk, vers ontbijt. Een leuke extra is dat de minibar inclusief is en dagelijks wordt aangevuld. Hartelijk dank voor het fijne verblijf! 'The Old Beech' is absoluut een aanrader voor iedereen die Antwerpen bezoekt.

  • Janet
    Janet
    2 jaar geleden

    Als ik ster extra kon geven dan had The Old Beech die zeker gekregen. Alles klopt hier tot in ieder detail. Prachtige kamer, fijn ontvangst en zalig ontbijt.

  • Maxime Vermeulen
    Maxime Vermeulen
    6 maanden geleden

    Wat een fijne beleving, ik kom graag terug.

  • Carolina Castañeda
    Carolina Castañeda
    een jaar geleden

    De mooiste en meest fantastische bed & breakfast van ons leven. Elk detail is werkelijk prachtig en met veel smaak geplaatst. De gastvrouw was geweldig. We werden hartelijk verwelkomd. Het ontbijt was heerlijk, vers en ongelooflijk mooi gepresenteerd. Ik had een zakenreis voor een koffiebeurs. Omdat ik een baby heb, besloot ik hem mee te nemen met mijn man. Marteen was zo lief dat ze zelfs een klein cadeautje voor de baby had meegenomen, waar hij dolblij mee was. Mijn man en ik geven ze een 10 van de 5 sterren. Een echte aanrader! Dankjewel 💜

  • Maisa van Genderen
    Maisa van Genderen
    2 jaar geleden

    Deze door een familie gerunde B&B is werkelijk prachtig en aan elk detail is gedacht. De kamers zijn heel uniek en zelfs de schotels bij de kopjes tijdens het ontbijt pasten perfect bij de stijl van de plek. Over het ontbijt gesproken: het was heerlijk, luxe en voedzaam. De familie zelf was erg aardig en attent. Het centraal station ligt op slechts een paar tramhaltes afstand. We hebben hier echt van alles genoten.

Bekijk prijs en beschikbaarheid